Fragments (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
