Fragments (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala
