Fragments (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
