Fragments (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: author
ps: ليكوال

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
