Fragments (8.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
