Free Disk Space (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Overview
lv: Pārskats

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: System
lv: Sistēma

en: Directory
lv: Direktorija
