Free Disk Space (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: System
ro: Sistem

en: Directory
ro: Director
