Free Disk Space (1.0.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: System
uk: Система

en: Directory
uk: Каталог

en: Disk space
uk: Місце на диску
