Free Disk Space (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: System
ar: النظام

en: Directory
ar: الدليل
