Free Disk Space (1.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: System
cs: Systém

en: Directory
cs: Adresář
