FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: user
is: brúkari

en: Status
is: Støða

en: Description
is: Lýsing

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Categories
is: Bólkar

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Category
is: Bólkur

en: Name
is: Navn

en: category
is: bólkur

en: Open
is: Lat upp

en: Region
is: Øki

en: Updated
is: Dagført

en: Keywords
is: Lyklaorð

en: Attachment
is: Viðfesti

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Year
is: Ár

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Comment
is: Viðmerking

en: Locale
is: Heimasíðumál

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur

en: Table
is: Talva

en: May
is: Mai

en: Role
is: Leiklutur

en: Users
is: Brúkarar

en: Oct
is: Okt

en: Dec
is: Des

en: contact
is: kontakt
