FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (78 entries)

en: user
he: משתמש

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: Comments
he: תגובות

en: project
he: פרוייקט

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Categories
he: קטגוריות

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Country
he: מדינה

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: category
he: קטגוריה

en: Open
he: פתוח

en: Region
he: איזור

en: Updated
he: עודכן

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Page
he: דף

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Custom
he: מותאם

en: Comment
he: תגובה

en: Locale
he: תרגום

en: Month
he: חודש

en: Desc
he: יורד

en: Day
he: יום

en: Table
he: טבלה

en: May
he: מאי

en: Role
he: תפקיד

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Users
he: חברי האתר

en: Task
he: משימה

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Full name
he: שם מלא

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Hours
he: שעות

en: Reference
he: רפרנס

en: Due date
he: תאריך יעד

en: Town
he: עיר

en: Client
he: לקוח

en: Apply
he: החל

en: Tasks
he: משימות

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Offset
he: היסט

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Billable
he: מיועד לחיוב

en: This month
he: בחודש זה

en: This year
he: בשנה הנוכחית

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: - Any -
he: - הכל -

en: contact
he: יצירת קשר

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
