FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Currency
lv: Valūta

en: project
lv: projekts

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: category
lv: kategorija

en: Open
lv: Atvērts

en: Region
lv: Reģions

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Last month
lv: Pēdējais mēnesis

en: task
lv: uzdevums

en: Attachment
lv: Pielikums

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Page
lv: Lapa

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Comment
lv: Komentārs

en: Locale
lv: Lokāle

en: Month
lv: Mēnesis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: May
lv: Maijs

en: Role
lv: Loma

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Users
lv: Lietotāji

en: Task
lv: Uzdevums

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Hours
lv: Stundas

en: Reference
lv: Atsauce

en: Client
lv: Klients

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Web services
lv: Web servisi

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: contact
lv: kontakts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
