FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Status
mn: Төлөв

en: Description
mn: Тайлбар

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Region
mn: Бүс

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Last month
mn: Сүүлийн сар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Locale
mn: Локале

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: May
mn: 5-р сар

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч
