FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (42 entries)

en: user
nn: brukar

en: Description
nn: Beskriving

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Country
nn: Land

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Year
nn: År

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Comment
nn: Kommentar

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag

en: Table
nn: Tabell

en: May
nn: Mai

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Jan
nn: jan

en: Feb
nn: feb

en: Mar
nn: mar

en: Apr
nn: apr

en: Jun
nn: jun

en: Jul
nn: jul

en: Aug
nn: aug

en: Sep
nn: sep

en: Oct
nn: okt

en: Nov
nn: nov

en: Dec
nn: des

en: Apply
nn: Bruk

en: Tasks
nn: Oppgåver

en: Web services
nn: Nettjenester

en: - All -
nn: - Alle -
