FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ
