FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (74 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Description
sk: Popis

en: Comments
sk: Komentáre

en: Currency
sk: Mena

en: Project
sk: Projekt

en: Categories
sk: Kategórie

en: Date
sk: Dátum

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: category
sk: kategória

en: Open
sk: Otvorené

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Attachment
sk: Príloha

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Page
sk: Strana

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Custom
sk: Vlastná

en: Comment
sk: Komentár

en: Locale
sk: Lokalizácia

en: Month
sk: Mesiac

en: Desc
sk: Zostupne

en: Invoices
sk: Faktúry

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: May
sk: máj

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Users
sk: Používatelia

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Full name
sk: Celé meno

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Hours
sk: Hodiny

en: Reference
sk: Referencia

en: Town
sk: Mesto

en: Apply
sk: Použiť

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Offset
sk: Ofset

en: Web services
sk: Webové služby

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This year
sk: Tento rok

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: contact
sk: kontakt

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2

en: Address line 3
sk: Adresný riadok 3
