FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: user
sr: корисник

en: Status
sr: Статус

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Date
sr: Датум

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Region
sr: Регион

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Year
sr: Година

en: Comment
sr: Коментар

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: - Any -
sr: - Сваки -
