FreeAgent API (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (61 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: project
ta: திட்டம்

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Project
ta: திட்டம்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Country
ta: நாடு

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: category
ta: பிரிவு

en: Open
ta: திற

en: Region
ta: பகுதி

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Last month
ta: கடைசி மாதம்

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: User
ta: பயனர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Year
ta: வருடம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Comment
ta: கருத்து

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: May
ta: மே

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Task
ta: செய்பணி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Jan
ta: ஐன

en: Feb
ta: பிப்

en: Mar
ta: மார்

en: Apr
ta: ஏப்

en: Jun
ta: ஜூன்

en: Jul
ta: ஜூலை

en: Aug
ta: ஆக

en: Sep
ta: செப்

en: Oct
ta: அக்

en: Nov
ta: நவ

en: Dec
ta: டிச

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Tasks
ta: பணிகள்

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்

en: Current user
ta: தற்போதைய பயனர்

en: contact
ta: தொடர்பு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
