FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (67 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Comments
ar: التعليقات

en: project
ar: مشروع

en: Projects
ar: المشاريع

en: Project
ar: المشروع

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Country
ar: الدولة

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: category
ar: التصنيف

en: Open
ar: مفتوح

en: Region
ar: المنطقة

en: Updated
ar: التحديث

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Attachment
ar: المرفق

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Comment
ar: التعليق

en: Locale
ar: المحليات

en: Month
ar: بالشهر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Day
ar: باليوم

en: Table
ar: جدول

en: May
ar: مايو

en: Role
ar: الدور

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Users
ar: المستخدمين

en: Task
ar: مهمة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: Reference
ar: مرجع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Tasks
ar: المهام

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Web services
ar: خدمات الويب

en: This month
ar: هذا الشهر

en: This year
ar: هذه السنة

en: Current user
ar: المستخدم الحالي

en: - Any -
ar: - اختر -

en: contact
ar: اتصال

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
