FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (83 entries)

en: user
ca: usuari

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Comments
ca: Comentaris

en: Currency
ca: Moneda

en: project
ca: projecte

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: category
ca: categoria

en: Open
ca: Obert

en: Region
ca: Regió

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Last month
ca: Darrer mes

en: Attachment
ca: Adjunt

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Page
ca: Pàgina

en: Contacts
ca: Contactes

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Comment
ca: Comentari

en: Locale
ca: Local

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Table
ca: Taula

en: May
ca: maig

en: Role
ca: Rol

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Users
ca: Usuaris

en: Task
ca: Tasca

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Full name
ca: Nom complet

en: Paid
ca: Pagat

en: Jan
ca: gen.

en: Feb
ca: febr.

en: Mar
ca: març

en: Apr
ca: abr.

en: Jun
ca: jun

en: Jul
ca: jul.

en: Aug
ca: ag.

en: Sep
ca: set.

en: Oct
ca: oct.

en: Nov
ca: nov.

en: Dec
ca: des.

en: Hours
ca: Hores

en: Reference
ca: Referència

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Overdue
ca: Endarrerit

en: Town
ca: Municipi

en: Apply
ca: Aplica

en: Tasks
ca: Tasques

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Web services
ca: Serveis web

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: This month
ca: Aquest mes

en: This year
ca: Aquest any

en: Last week
ca: Darrera setmana

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Chart
ca: Taula

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: contact
ca: contacte

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Issue Date
ca: Data de l'exemplar

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Master
ca: Mestre

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total
