FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (66 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Comments
el: Σχόλια

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Country
el: Χώρα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: category
el: κατηγορία

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Region
el: Περιοχή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Year
el: Έτος

en: Page
el: Σελίδα

en: Contacts
el: Επαφές

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Month
el: Μήνας

en: Desc
el: Φθί

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: Day
el: Ημέρα

en: Table
el: Πίνακας

en: May
el: Μάιος

en: Role
el: Ρόλος

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Users
el: Χρήστες

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Jan
el: Ιαν

en: Feb
el: Φεβ

en: Mar
el: Μαρ

en: Apr
el: Απρ

en: Jun
el: Ιουν

en: Jul
el: Ιουλ

en: Aug
el: Αυγ

en: Sep
el: Σεπ

en: Oct
el: Οκτ

en: Nov
el: Νοε

en: Dec
el: Δεκ

en: Hours
el: Ώρες

en: Reference
el: Αναφορά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού

en: User id
el: Id χρήστη

en: Current user
el: Τρέχων χρήστης

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: contact
el: επικοινωνία

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
