FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (92 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Currency
hu: Pénznem

en: project
hu: projekt

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Country
hu: Ország

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: category
hu: kategória

en: Open
hu: Nyitott

en: Region
hu: Régió

en: Updated
hu: Frissítve

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: task
hu: feladat

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Page
hu: Oldal

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Custom
hu: Egyéni

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Locale
hu: Honosítás

en: Month
hu: Hónap

en: Desc
hu: Csökk

en: Invoices
hu: Számlák

en: Day
hu: Nap

en: Table
hu: Táblázat

en: May
hu: máj

en: Role
hu: Szerepkör

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Users
hu: Felhasználók

en: Task
hu: Feladat

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Full name
hu: Teljes név

en: Paid
hu: Fizetve

en: Jan
hu: jan

en: Feb
hu: feb

en: Mar
hu: már

en: Apr
hu: ápr

en: Jun
hu: jún

en: Jul
hu: júl

en: Aug
hu: aug

en: Sep
hu: szep

en: Oct
hu: okt

en: Nov
hu: nov

en: Dec
hu: dec

en: Hours
hu: Órák

en: Reference
hu: Referencia

en: Overdue
hu: Lejárt

en: Town
hu: Város

en: Client
hu: Ügyfél

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Offset
hu: Eltolás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Expenses
hu: Költségek

en: This week
hu: A héten

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: This year
hu: Ebben az évben

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Current user
hu: Jelenlegi felhasználó

en: Exchange rate
hu: Árfolyam

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: contact
hu: kapcsolat

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Organisation
hu: Szervezet

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Issue Date
hu: Kiadás dátuma

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: Displaying @start - @end of @total
hu: @start – @end / @total megjelenítése
