FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (39 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: category
kn: ವರ್ಗ

en: Open
kn: ತೆರೆ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: May
kn: ಮೇ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Full name
kn: ಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Due date
kn: ಕೊನೆಯ ದಿನಾಂಕ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Tasks
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Chart
kn: ಚಾರ್ಟ್
