FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (42 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Currency
mr: चलन

en: project
mr: प्रकल्प

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Country
mr: देश

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: category
mr: गट

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Updated
mr: सुधारित

en: Last month
mr: शेवटचा महिना

en: task
mr: काम

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Year
mr: वर्ष

en: Page
mr: पान

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: May
mr: मे

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Feb
mr: फेब्रुवारी

en: Mar
mr: मार्च

en: Apr
mr: एप्रिल

en: Jun
mr: जून

en: Jul
mr: जुलै

en: Aug
mr: ऑगस्ट

en: Sep
mr: सप्टेंबर

en: Oct
mr: ऑक्टोबर

en: Nov
mr: नवेंबर

en: Dec
mr: डिसेंबर

en: Hours
mr: तास

en: - Any -
mr: - काहीही -
