FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (85 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Description
pl: Opis

en: Comments
pl: Komentarze

en: Currency
pl: Waluta

en: project
pl: projekt

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Categories
pl: Kategorie

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: category
pl: kategoria

en: Open
pl: Otwarte

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Attachment
pl: Załącznik

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Page
pl: Strona

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Custom
pl: Własne

en: Comment
pl: Komentarz

en: Locale
pl: Język

en: Month
pl: Miesiąc

en: Desc
pl: Malejąco

en: Invoices
pl: Faktury

en: Day
pl: Dzień

en: Table
pl: Tabela

en: May
pl: Maj

en: Role
pl: Rola

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Task
pl: Zadanie

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Jan
pl: sty

en: Feb
pl: lut

en: Mar
pl: mar

en: Apr
pl: kwi

en: Jun
pl: cze

en: Jul
pl: lip

en: Aug
pl: sie

en: Sep
pl: wrz

en: Oct
pl: paź

en: Nov
pl: lis

en: Dec
pl: gru

en: Hours
pl: Godziny

en: Reference
pl: Referencja

en: Town
pl: Miasto

en: Client
pl: Klient

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Tasks
pl: Zadania

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Web services
pl: Usługi web

en: This week
pl: Ten tydzień

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: This year
pl: Ten rok

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: User id
pl: Id użytkownika

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Chart
pl: Wykres

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: contact
pl: kontakt

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Organisation
pl: Organizacja

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Drupal user id
pl: Identyfikator użytkownika Drupal

en: Select any filter and click on Apply to see results
pl: Wybierz dowolny filtr i naciśnij Zastosuj, żeby zobaczyć wyniki.

en: Data export
pl: Eksport danych

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total
