FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Table
ug: جەدۋەل

en: May
ug: ماي

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى

en: contact
ug: ئالاقىلىشىڭ

en: - All -
ug: ھەممىسى
