FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (32 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Jan
dz: ཟླཝ་དངམ།

en: Feb
dz: ཟླཝ་གཉིསཔ།

en: Mar
dz: ཟླཝ་གསུམཔ།

en: Apr
dz: ཟླཝ་བཞིཔ།

en: Jun
dz: ཟླཝ་དྲུགཔ།

en: Jul
dz: ཟླཝ་བདུནམ།

en: Aug
dz: ཟླཝ་བརྒྱདཔ།

en: Sep
dz: ཟླཝ་དགུཔ།

en: Oct
dz: ཟླཝ་བཅུཔ།

en: Nov
dz: ཟླཝ་བཅུ་གཅིགཔ།

en: Dec
dz: ཟླཝ་བུ་གཉིསཔ།

en: contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ།
