FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (62 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Project
eu: Proiektua

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: category
eu: kategoria

en: Open
eu: Ireki

en: Region
eu: Atal

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Attachment
eu: Eranskina

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Page
eu: Orria

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Locale
eu: Bertakoa

en: Month
eu: Hilabetea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Day
eu: Eguna

en: Table
eu: Taula

en: May
eu: Mai

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Created date
eu: Sortze data

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Hours
eu: Orduak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Web services
eu: Web zerbitzuak

en: Current user
eu: Uneko erabiltzailea

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: contact
eu: kontaktatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
