FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (79 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Comments
fi: Kommentit

en: Currency
fi: Valuutta

en: project
fi: projekti

en: Projects
fi: Projektit

en: Project
fi: Projekti

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Country
fi: Maa

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: category
fi: kategoria

en: Open
fi: Avoin

en: Region
fi: Alue

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Attachment
fi: Liite

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Year
fi: Vuosi

en: Page
fi: Sivu

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Custom
fi: Oma

en: Comment
fi: Kommentti

en: Locale
fi: Lokalisointi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: Table
fi: Taulukko

en: May
fi: Toukokuu

en: Role
fi: Rooli

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Task
fi: Tehtävä

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Jan
fi: Tam

en: Feb
fi: Hel

en: Mar
fi: Maa

en: Apr
fi: Huh

en: Jun
fi: Kes

en: Jul
fi: Hei

en: Aug
fi: Elo

en: Sep
fi: Syy

en: Oct
fi: Lok

en: Nov
fi: Mar

en: Dec
fi: Jou

en: Hours
fi: Tunnit

en: Reference
fi: Viittaus

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Town
fi: Kaupunki

en: Client
fi: Asiakas

en: Apply
fi: Käytä

en: Tasks
fi: Tehtävät

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: This week
fi: Tämä viikko

en: This month
fi: Tämä kuukausi

en: This year
fi: Tämä vuosi

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Current user
fi: Tämänhetkinen käyttäjä

en: Chart
fi: Kaavio

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: contact
fi: yhteydenotto

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä
