FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (28 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: May
ga: Bealtaine

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Phone number
ga: Fón

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Jan
ga: Ean

en: Feb
ga: Fea

en: Mar
ga: Már

en: Apr
ga: Aib

en: Jun
ga: Mei

en: Jul
ga: Iúil

en: Aug
ga: Lún

en: Sep
ga: MF

en: Oct
ga: DF

en: Nov
ga: Samh

en: Dec
ga: Noll

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: - Any -
ga: - Iad uile -
