FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (60 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Comments
gl: Comentarios

en: Currency
gl: Divisa

en: Categories
gl: Categorías

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: category
gl: categoría

en: Open
gl: Aberta

en: Region
gl: Área

en: Updated
gl: Actualizado

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Attachment
gl: Anexo

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Page
gl: Páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Locale
gl: Localización

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: May
gl: Mai

en: Role
gl: Rol

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Users
gl: Usuarios

en: Task
gl: Tarefa

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: Full name
gl: Nome completo

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Reference
gl: Referencia

en: Apply
gl: Aplicar

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Keyword
gl: Chave

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Web services
gl: Servizos web

en: Current user
gl: Usuario actual

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: contact
gl: contacto

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
