FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (43 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Date
ka: თარიღი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: category
ka: კატეგორია

en: Open
ka: ღია

en: Region
ka: რეგიონი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Month
ka: თვე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Day
ka: დღე

en: Table
ka: ცხრილი

en: May
ka: მაისი

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: Web services
ka: ვებ სერვისები

en: - All -
ka: - ყველა -
