FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (68 entries)

en: user
lt: narys

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Currency
lt: Valiuta

en: project
lt: projektas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: category
lt: kategorija

en: Open
lt: Atvira

en: Region
lt: Sritis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Locale
lt: Lokalė

en: Month
lt: Mėnesis

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: May
lt: Gegužė

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Users
lt: Nariai

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Hours
lt: Valandos

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
