FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: May
si: මැයි

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Jan
si: ජන

en: Feb
si: පෙබ

en: Mar
si: මාර්

en: Apr
si: අප්‍රේ

en: Jun
si: ජුනි

en: Jul
si: ජුලි

en: Aug
si: අගෝ

en: Sep
si: සැප්

en: Oct
si: ඔක්‌

en: Nov
si: නොවැ

en: Dec
si: දෙසැ

en: Tasks
si: කාර්ය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
