FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (84 entries)

en: user
sv: användare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Currency
sv: Valuta

en: project
sv: projekt

en: Projects
sv: Projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Categories
sv: Kategorier

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Country
sv: Land

en: Category
sv: Kategori

en: Name
sv: Namn

en: category
sv: kategori

en: Open
sv: Öppen

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Last month
sv: Förra månaden

en: Attachment
sv: Bilaga

en: User
sv: Användare

en: Email
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Year
sv: År

en: Page
sv: Sida

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Custom
sv: Anpassad

en: Comment
sv: Kommentar

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Month
sv: Månad

en: Desc
sv: Fallande

en: Invoices
sv: Fakturor

en: Day
sv: Dag

en: Table
sv: Tabell

en: May
sv: maj

en: Role
sv: Roll

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Users
sv: Användare

en: Task
sv: Uppgift

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Paid
sv: Betald

en: Jan
sv: jan

en: Feb
sv: feb

en: Mar
sv: mar

en: Apr
sv: apr

en: Jun
sv: jun

en: Jul
sv: jul

en: Aug
sv: aug

en: Sep
sv: sep

en: Oct
sv: okt

en: Nov
sv: nov

en: Dec
sv: dec

en: Hours
sv: Timmar

en: Reference
sv: Referens

en: Due date
sv: Förfallodag

en: Client
sv: Klient

en: Apply
sv: Applicera

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Offset
sv: Kompensera

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Expenses
sv: Utgifter

en: Billable
sv: Fakturerbar

en: This week
sv: Denna vecka

en: This month
sv: Den här månaden

en: This year
sv: I år

en: Last week
sv: Förra veckan

en: User id
sv: ID för användare

en: Current user
sv: Nuvarande användare

en: - Any -
sv: - Alla -

en: contact
sv: kontakt

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Displaying @start - @end of @total
sv: Visar @start - @end av @total
