FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (44 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Date
th: วันที่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Country
th: ประเทศ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: category
th: หมวดหมู่

en: Open
th: เปิด

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Year
th: ปี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Locale
th: ภาษา

en: Month
th: เดือน

en: Day
th: วัน

en: Table
th: ตาราง

en: May
th: พ.ค.

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Jan
th: ม.ค.

en: Feb
th: ก.พ.

en: Mar
th: มี.ค.

en: Apr
th: เม.ย.

en: Jun
th: มิ.ย.

en: Jul
th: ก.ค.

en: Aug
th: ส.ค.

en: Sep
th: ก.ย.

en: Oct
th: ต.ค.

en: Nov
th: พ.ย.

en: Dec
th: ธ.ค.

en: Keyword
th: คำค้นหา

en: Current user
th: ผู้ใช้ปัจจุบัน

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: contact
th: ติดต่อ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total
