FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: user
ur: صارف

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Comments
ur: تبصرے

en: Currency
ur: کرنسی

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Country
ur: ملک

en: Category
ur: زمرہ

en: Name
ur: نام

en: Open
ur: کھلا

en: Region
ur: علاقہ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Locale
ur: لوکیل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
