FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: category
hy: կատեգորիա

en: Open
hy: Բաց

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Year
hy: Տարի

en: Page
hy: Էջ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: May
hy: Մայիս

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Jan
hy: Հուն

en: Feb
hy: Փետ

en: Mar
hy: Մար

en: Apr
hy: Ապր

en: Jun
hy: Հուն

en: Jul
hy: Հուլ

en: Aug
hy: Օգս

en: Sep
hy: Սեպ

en: Oct
hy: Հոկ

en: Nov
hy: Նոյ

en: Dec
hy: Դեկ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
