FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Categories
kk: Категория

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: category
kk: категориясы

en: Region
kk: Аумақ

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Locale
kk: Тіл

en: Table
kk: Кесте

en: May
kk: Мамыр

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Full name
kk: Толық аты

en: Jan
kk: Қаң

en: Feb
kk: Ақп

en: Mar
kk: Нау

en: Apr
kk: Сәу

en: Jun
kk: Мау

en: Jul
kk: Шлд

en: Aug
kk: Тмз

en: Sep
kk: Қыр

en: Oct
kk: Қзн

en: Nov
kk: Қар

en: Dec
kk: Жел

en: This week
kk: Бұл апта

en: contact
kk: Контакттар
