FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (43 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Attachment
ne: संलग्न

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: May
ne: मे

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Jan
ne: जनवरी

en: Feb
ne: फेब्रुअरी

en: Mar
ne: मार्च

en: Apr
ne: अप्रिल

en: Jun
ne: जून

en: Jul
ne: जुलाई

en: Aug
ne: अगस्ट

en: Sep
ne: सेप्टेम्बर

en: Oct
ne: अक्टूबर

en: Nov
ne: नोभेम्बर

en: Dec
ne: डिसेम्बर

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: contact
ne: सम्पर्क

en: « First
ne: « पहिलो
