FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Description
af: Beskrywing

en: Comments
af: Kommentaar

en: Currency
af: Geldeenheid

en: project
af: projek

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Categories
af: Kategorieë

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: category
af: kategorie

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Locale
af: Lokaal

en: Table
af: Tabel

en: May
af: Mei

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des

en: Apply
af: Pas toe

en: Tasks
af: Take

en: contact
af: kontak

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
