FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (52 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Comments
be: Каментары

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: category
be: катэгорыя

en: Open
be: Адкрыць

en: Region
be: Рэгіён

en: Updated
be: Абноўлена

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: task
be: задача

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Month
be: Месяц

en: Day
be: Дзень

en: Table
be: Табліца

en: May
be: май

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Jan
be: студзень

en: Feb
be: люты

en: Mar
be: сакавік

en: Apr
be: красавік

en: Jun
be: чэрвень

en: Jul
be: ліпень

en: Aug
be: жнівень

en: Sep
be: верасень

en: Oct
be: кастрычнік

en: Nov
be: лістапад

en: Dec
be: Снежань

en: Apply
be: Ужыць

en: Tasks
be: Задачы

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: contact
be: кантакт
