FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: user
bg: потребител

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Comments
bg: Коментари

en: Categories
bg: Категории

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: category
bg: категория

en: Open
bg: Отвори

en: Region
bg: Област на сайта

en: Updated
bg: Обновено

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Page
bg: Страница

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Locale
bg: Език

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: Table
bg: Таблица

en: May
bg: Май

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Jan
bg: Ян.

en: Feb
bg: Февр.

en: Mar
bg: Март

en: Apr
bg: Апр.

en: Jun
bg: Юни

en: Jul
bg: Юли

en: Aug
bg: Авг.

en: Sep
bg: Септ.

en: Oct
bg: Окт.

en: Nov
bg: Ноем.

en: Dec
bg: Дек.

en: Hours
bg: Часове

en: Client
bg: Клиент

en: Apply
bg: Търси

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: contact
bg: контакт
