FreeAgent API (1.0.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Date
ht: Dat

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
