FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Name
my: အမည်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: May
my: မေလ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Jan
my: ဇန္နဝါရီလ

en: Feb
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: Mar
my: မတ်လ

en: Apr
my: ဧပြီလ

en: Jun
my: ဇွန်လ

en: Jul
my: ဇူလှိုင်လ

en: Aug
my: သြဂုတ်လ

en: Sep
my: စက်တင်ဘာလ

en: Oct
my: အောက်တိုဘာလ

en: Nov
my: နိုဝင်ဘာလ

en: Dec
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
