FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: user
os: архайæг

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: Comments
os: Комментари

en: Categories
os: Категоритæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Open
os: Конд у
