FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (43 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Date
ps: نيټه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Region
ps: سيمه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Attachment
ps: نښل

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Comment
ps: تبصره

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Table
ps: لښتيال

en: May
ps: مې

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Jan
ps: جنوري

en: Feb
ps: فبروري

en: Mar
ps: مارچ

en: Apr
ps: اپرېل

en: Jun
ps: جون

en: Jul
ps: جولای

en: Aug
ps: اګست

en: Sep
ps: سپتمبر

en: Oct
ps: اکتوبر

en: Nov
ps: نوومبر

en: Dec
ps: دسمبر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Tasks
ps: دندې

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: - Any -
ps: -هر-

en: contact
ps: اړيکه

en: - All -
ps: - ټول -
