FreeAgent API (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: category
sq: kategoria

en: Region
sq: Sektori

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Locale
sq: Gjuha

en: Table
sq: Tabela

en: May
sq: Maj

en: Users
sq: Përdorues

en: Feb
sq: Shk

en: Apr
sq: Pri

en: Jun
sq: Qer

en: Jul
sq: Kor

en: Aug
sq: Gsh

en: Sep
sq: Sht

en: Oct
sq: Tet

en: Nov
sq: Nën

en: Dec
sq: Dhj

en: Web services
sq: Shërbimet web

en: contact
sq: kontakti
