FreeAgent API (1.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (53 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Date
te: తేదీ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Country
te: దేశం

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: category
te: వర్గం

en: Open
te: తెరువు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Last month
te: గత నెల

en: Attachment
te: జోడింపు

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Table
te: పట్టిక

en: May
te: మే

en: Role
te: పాత్ర

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Jan
te: జన

en: Feb
te: ఫిబ్ర

en: Mar
te: మార్చి

en: Apr
te: ఏప్రి

en: Jun
te: జూన్

en: Jul
te: జూలై

en: Aug
te: ఆగ

en: Sep
te: సెప్టె

en: Oct
te: అక్టో

en: Nov
te: నవ

en: Dec
te: డిసె

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: This week
te: ఈ వారం

en: This month
te: ఈ నెల

en: This year
te: ఈ సంవత్సరం

en: Last week
te: గత వారం

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
